Szervező Mérnök

Fgsz földgázszállító zrt. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Közép-magyarországi Üzemeltetéshez tartozó földgázszállító technológiai rendszer üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységéhez kapcsolódó feladatok szervezése és végrehajtásának koordinálása, az előírt határidők és minőségi követelmények betartásával az elvárásoknak megfelelően.Főbb feladatok:
Szervezi és koordinálja a Közép-magyarországi Üzemeltetés szervezethez tartozó technológiai szerelők és diszpécserek tevékenységét, valamint biztosítja a feladatuk végrehajtásához szükséges feltételeket. A nagynyomású földgázszállító rendszeren biztosítja az FGSZ Zrt. belső utasításaiban előírt feladatok végrehajtásához szükséges szakembereket, eszközöket, anyagokat és egyéb a munka elvégzéséhez szükséges erőforrásokat.Készíti a földgázszállító technológiai üzemeltetésének terveit-kapacitásgazdálkodását, irányítja annak végrehajtását.Egyéb adminisztrációs feladatok.A munkavégzés helye:
Vecsés és a Közép - magyarországi Üzemeltetés működési területe Versenyképes juttatási csomag.Regionális piacvezető munkahely.Hosszú távú karrier.Műszaki felsőfokú végzettség BSC, Msc.Rendszerszemlélet.Komplex gondolkodásmód.Precíz, munkája iránt elkötelezett személyiség.Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.B kategóriás jogosítvány/Gépjárművezetői gyakorlat.Gépészmérnök vagy olaj– és gázmérnöki oklevél.Gázszállító rendszer ismerete, gázipari tapasztalat.Alapfokú angol nyelvtudás.Jó szervezőkészség, emberek irányításában szerzett tapasztalat.Kívánt jellemvonások:
Proaktív személyiség, széleskörű látásmód.Rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség.Precizitás, megbízhatóság és szabálykövető magatartás.Együttműködő képesség.