Gyártás - Műszaki Előkészítő / Termékmenedzser Újszilvás

Aranyablak kft - Újszilvás
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Termékportfólió kezelése és menedzselésea beérkezett megrendelések feldolgozása, gyártáslap elkészítése, gyártásba adásaa termelési folyamatok optimalizálásában való részvétel, termékfejlesztéskapcsolattartás a többi részleg munkatársaival;
beszállítókkal, partnerekkelüzemvezető munkájának támogatásajelentések, beszámolók készítésetermékkörhöz kapcsolódó reklamációk kezelésében való részvételhétköznapi munkavégzés, egy műszakos munkarendkiemelt bérezés megegyezés szerintfiatalos munkakörnyezetcsaládias értékekkel bíró cég, ahol fontos a munkavállalóhasonló területen dolgozó tapasztalt kollégák segítségével történő teljeskörű betanításmunkába járási költségtérítés vagy céges megoldás a bejárásbangyártó, műszaki, kereskedelmi területen szerzett tapasztalatműszaki beállítottságmagas szintű szervező-, illetve problémamegoldó készségstratégiai szemléletmódfelhasználói szintű MS Office ismeretekhatározott fellépés, jó kommunikációs készségszakirányú technikusi, vagy mérnöki végzettség