Távközlési Rendszermérnök

Elmű hálózati elosztó korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetéseA távközlési szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési, üzemeltetési és ellenőrzési feladatokban részvételA szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetéseAz üzemeltetéshez szükséges műszaki dokumentációk naprakészen tartásaÚj infrastruktúra szolgáltatások létesítése, bővítéseIdővel lakáskészenlét tartása min. 1.5 - 2 éves időtáv utánÉves bruttó 300.000 Ft cafeteria keretBónusz - elérhető az éves alapbér 10%-aÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásÁramdíj kedvezményCsoportos élet- és baleset biztosításBiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokraKedvezményes üdülési és sportolási lehetőség Munkavégzés helye:
Budapest Pozíció azonosító:
209945 KapcsolatEl tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.Releváns szakirányú távközlés/informatika végzettségLegalább 3 év szakmai tapasztalatSwitching/Routing technológiák ismereteEgyéb távközlési technológiák iránti fogékonyságAlapszintű angol nyelvtudás„B” kategóriás vezetői engedélyIT biztonság területen szerzett tapasztalatMPLS és VPN technológiák ismereteVirtualizált környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalatWindows és Linux/Unix rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalatCCNA/JNCIA vagy magasabb minősítés