Bix Hálózati Rendszermérnök

Magyarországi internet szolgáltatók tanácsa tudományos egyesület - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Napi üzemeltetési feladatok ellátása, hibajegy kezelésrendszerek monitorozása, monitorozó rendszerek riasztásainak fogadásahálózati eszközök konfigurálása Arista, Nokiarészvétel a felmerülő problémák kiderítésébenrendszeres mentések felügyelete, karbantartásaa rendszerek elérhetőségének és működésének biztosításaszakmai kapcsolattartás ügyfelekkel és távközlési partnerekkelszabályzatok ismerete és betartatása, zökkenőmentes működés biztosításaaktív részvétel az új megoldások és folyamatok bevezetésébencsapatmunka elősegítése és támogatásaIP hálózati ismeretek L2 és L3minimum 3 éves hálózatüzemeltetői tapasztalatArista, Cisco vagy Nokia CLI rendszermérnöki szintű ismereterouting protokolok mély ismerete BGP, OSPFangol nyelvtudásprecíz, önálló munkavégzésproaktív hozzáállásadatközponti technológiák ismerete VxLANLinux szerver üzemeltetői ismeretBGP protokol specifikus ismerete EVPN, RPKItárgyalóképes angol nyelvtudásBird, IXPManager ismeretePHP/Laravel/MySQL tapasztalat vagy alapismerettávközlési hálózat ismeretJuniper, Nokia rendszermérnöki szintű ismerete