Targoncavezető

Hbpo automotive hungária kft. - Győr
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező alkatrészek mennyiségi és minőségi áruátvétele, rendszertechnikai bevételezésAnyagmozgatás, alkatrészek komissiózásaKésztermékek mozgatása, szállítójárművek rakodásaRaktári árukészlet felügyelete, leltározásSzámítógép használat SAP / EKAER / időkapu / levelező rendszerStabil munkahelyet kínálunkModern, tiszta és biztonságos környezetet biztosítunkJó munkahelyi légkörben dolgozhatsz, kiváló csapatszellembenFiatalos, összetartó csapat része lehetszNövekvő bérezéssel és pótlékokkal számolhatszTámogatjuk a munkába járást és a hazautazástEgyéb juttatásokat kaphatsz pl. cafetéria, éves bónusz, mozgóbérFizetés próbaidő után bruttó 500. 000 Ft-tólTargoncavezetői jogosítványt és tapasztalatotMinőségközpontú szemléletetPrecíz, pontos munkavégzéstHárom műszakos munkarend vállalásátAutóipari tapasztalat előnyt jelentSAP ismeret előnyt jelent