Targoncavezető

Tetra pak csomagolóanyag gyártó zrt. - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Termelési terület anyagellátása, ezáltal biztosítva a folyamatos, zavartalan gyártási folyamatotBejövő és kimenő teherautók fel- és lerakodása, áru sérülésmentes átvétele, felmerülő problémák kezeléseSAP rendszerben történő anyagmozgatás Witron rendszer használatávalTermelési hulladékok kezelésében történő aktív részvétel:
Gyűjtőedények begyűjtése és ürítése, hulladékok gépi feldolgozása darálás, bálázás, gépi rakodásKészletkezelő és nyilvántartó rendszer működtetése, anyagok fizikai leltározásaAktív közreműködés a logisztikai terület raktár, termelésellátás, hulladékfeldolgozó folyamatos fejlesztéséhez többek között javaslati rendszerben történő részvétellel, munkabiztonsági veszélyek felderítésével és megosztásávalVersenyképes alapbér a betanítás alatt isCafeteriaTeljesítményalapú éves bónuszÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásBalesetbiztosítás, amely kiterjed a munkavégzésen kívüli esetekre isMunkába járási támogatás autó, bérletKönnyen megközelíthető céges busz Budapestről Megállók:
Blaha Lujza tér / Mariott Hotel – Üllői út / Ferenc körút kereszteződés – Boráros tér – Allee bevásárlóközpont – Kosztolányi Dezső tér – Sasadi út – Törökbálint – Tetra PakKorszerű és tiszta munkaruha, egyéni védőfelszerelésMunkaruhád tisztításáról mi gondoskodunk+1 Az új ötleteidet anyagilag is honoráljukLegalább szakmunkás szintű képesítéssel rendelkezelÉrvényes targoncavezetői engedéllyel rendelkezel OKJ vizsga és típusvizsga:
3312, 3313, 3324Legalább 1 év aktív targoncavezetői tapasztalatod van, amelyet gyakorlati feladat keretein belül be is tudsz mutatni nekünkAlap szintű számítástechnikai ismereteid is vannakNem okoz számodra problémát a jellemzően hétfőtől péntekig előre egyeztetett három műszakos munkavégzés 8 órás műszakokban:
6-14 óra, 14-22 óra, 22-6 óraA Tetra Pak-nál egy összetartó, segítőkész csapat tagja lehetszNálunk egy tiszta, biztonságos és modern munkakörnyezetben dolgozhatszMunkatársainkra minden nap friss gyümölcsök várnakSaját éttermünkben kedvező áron étkezhetsz – akár elvitelre is