Targoncás Anyagmozgató

Easyhiring services kft. - Ecser
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Targoncás anyagmozgató
A korszerű technológiával, elektromos targoncákkal ellátott új logisztikai központ közép-európai kiskereskedelmi üzleteket szolgál ki. Partnerünk számára fontos dolgozóik jólléte, ingyenes céges buszjáratokkal is támogatják a munkába járást, az étteremben pedig közel 75%-os kedvezményt biztosítanak.
Anyagmozgatás elektromos targoncákkal
Kézi anyagmozgatás, emelés
Beérkező termékek raklapra átrakodása, raklapok futószalagra helyezése
Raklapcsomagolás automata csomagológéppel
Kiszállítandó raklapok összeállítása, csomagolása, kamionba berakodása
Árumozgás rögzítése rádió frekvenciás olvasóval
Utasítás követése a targoncára szerelt laptopról
Általános iskolai végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Pozitív szemléletmód
Nyitottság egy skandináv kultúrájú cégben történő munkavégzésre
Munkavédelmi tudatosság
Vezetőüléses (3324) és vezetőállásos (3313) targoncavezető jogosítvány
Munkaidő
Hétfőtől péntekig, két műszakos munkavégzés
Napi 8 órás munkavégzés a munkaidőbe beleszámolt kétszeri szünettel
Teljes állású munkalehetőség
Amit kínálunk
Bruttó alapbér 456 750 Ft+ műszakpótlék+ teljesítmény bónusz
Ajánlási bónusz
Munkaruha biztosítása
Céges buszjáratok vagy útiköltség-támogatás (30 Ft/km)
Dolgozói kedvezmény az elosztóközpont területén található étteremben
Modern technológiával felszerelt, polcmentes raktár
6 hónap munkavégzés után lehetőség partnerünk állományba történő átvételre
Hosszú távú munkalehetőség
Ingyenes céges buszjáratok számos településről
Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dabas, Délegyháza, Farmos, Gomba, Gödöllő, Gyömrő, Hernád, Hatvan, Inárcs, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Nyáregyháza, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Petőfibánya, Pilis, Sülysáp, Szentmártonkáta, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Üllő, Vecsés
Budapest, IV. Tél - Pozsonyi út, XIII. Róbert Károly körút - Örs - Kőbánya - Ecser
Munkavégzés helye
Ecser