Anyagmozgató/Targoncás

Mol-lub kft. - Almásfüzitő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A MOL-LUB Kft. / Kenőanyag gyártás / Kenőanyag raktározás szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat:
ANYAGMOZGATÓ / TARGONCÁS
Munkavégzés helye:
Almásfüzitő
A munkakör célja:
A raktárba beérkezett és kiszállított anyagok, eszközök mennyiségi és minőségi átvétele, szakszerű tárolása, állagmegóvása, felhasználók részére történő kiadása, visszavételezése, illetve a készletmozgások ERP rendszeren keresztül történő bizonylatolása, könyvelése. A reklamációk azonosítása, lekövetése.
Fő felelősségek és feladatok:
Betartja a raktári folyamatokat, együttműködik a többi raktárral. Műszak átadás-átvétel végrehajtása. Tárolók optimális kihasználtságának folyamatos biztosítása. Speciális vevői igények teljesítése.
Az anyagok, áruk raktározási rendjének betartása, a kijelölt területen a rend és tisztaság folyamatos fenntartása és betartása. Be- és kitárolandó anyagok és áruk belső forgalmának, valamint a bejövő és kimenő anyagok és áruk kezelése.
Logisztikai eszközökkel kapcsolatos operatív tevékenységek ellátása illetve működésük folyamatos fenntartatása.
Részvétel, támogatás minden feladat, tréningek és olyan fejlesztések kapcsán, melyek a vállalatot a “LEAN kiválóság” felé vezetik.
A folyamatos üzletmenet és a folyamatos kiszolgálás érdekében a minőségcélokat, környezetvédelmi célkitűzéseket tartalmazó dokumentumokban foglaltakat megismeri, betartja.
Mozgások, készletek és azok adminisztrációja az alkalmazott adminisztrációs rendszer segítségével. Leltárazásokban aktív részvétel.
Elvárások:
Középfokú végzettség
1 éves szakmai tapasztalat
Jó kommunikációs készség
Tanulási hajlandóság
Kiválóságra törekvés
Jó elemző képesség, problémamegoldás
Rugalmasság
Targoncavezetői jogosítvány
Amit nyújtunk:
Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
Változatos feladatkör
Családias hangulatú légkör
Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás
Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL Állásportálján keresztül (www.Mol.Hu), kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!