Talent Acquisition Specialist

Richter gedeon nyrt. - Dorog
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

End-to-End toborzást végzel:
a vezetővel történő egyeztetéstől az ajánlatok kiadásáig Te menedzseled a folyamatotÚj toborzási igény esetén egyeztetsz a szakmai vezetőkkel, segíted őket a profil kialakításában piaci visszajelzésekkelAz új pozíciókról hirdetéseket készítesz különböző platformokraMagabiztosan használod a hagyományos és alternatív csatornákat, ugyanakkor megvan benned az érdeklődés új toborzási csatornák felkutatására és sourcing tevékenységre isPrescreennel segíted a vezetőket és részt veszel az interjúkon, ahol kompetencia alapú interjútechnikákat alkalmazunkA Te feladatod az ajánlat elkészítése és kiadása - egészen a jelölt beléptetésének előkészítéséigSzorosan együtt dolgozol a recruiter és sourcer kollégákkal, HR Business Partnerekkel, társterületekkel, valamint a toborzásban érintett vezetőkkel, és jelöltekkel egyaránt, hogy a legjobb toborzási élményt nyújtsuk mind a vezetőink, mind a jelöltjeink számáraRészt veszel a talent management stratégia kialakításában, kapcsolódva a képzési területünkhözElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalomFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjukRendelkezel toborzási területen szerzett tapasztalattal, melynek legalább egy részét vállalati oldalon szerezted:
képes vagy a toborzási folyamat end-to-end menedzseléséreIsmered a gazdasági/ kereskedelmi területen előforduló pozíciókat és nyitott vagy más területen való betanulásra isFontos számodra a stakeholder management, prioritásként kezeled az ügyfél- és jelöltélménytAktívan használod az angolt a munkádban:
előfordulnak angol nyelvű interjúk, meetingek, vendorokTalent managementben szerzett tapasztalatSocial Media Recruitmentben szerzett tapasztalat