Talent Acquisition Partner

Coca-cola hbc magyarország kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

A toborzási tervek hatékony végrehajtása és a legmegfelelőbb jelöltek felkutatása a nyitott pozíciók betöltéséhezJelöltek személyes interjúztatása a vezetőkkelHiring Managarek támogatásaA recruitment folyamat teljeskörű koordinálásaEgy kiváló hírnevű cégnél szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört kínálunkTámogató, szuper jófej csapat és vezetőHome officeVersenyképes jövedelem és juttatási csomag cafeteria, orvosi ellátás, éves bónusz stb.Céges busz Budapestről:
Pest:
Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út Buda:
Széll Kálmán tér, Gellért tér, MOL székház, Savoya Park, Campona2-3 év ügynökségi oldalon szerzett tapasztalatEnd-to-end recruitment tapasztalatPenge vagy Stakeholder ManagementbenJártas vagy az Assessment Centerek használatában a kiválasztási folyamat soránMagabiztos angol nyelvtudással rendelkezelConsultant mindsettel fordulsz a vezetők feléSzeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is tudod irányítani a feladataidErősséged a proaktivitás, segítőkész a hozzáállásod