Szortiment Manager

Spar magyarország kft. - Fejér Megye
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Az áruterülethez tartozó promóciók tervezése és koordinálása, szórólapok ellenőrzéseRészvétel az ár és szállítói tárgyalásokonÁrrés, forgalom és szortiment elemzések elkészítéseJavaslattétel szortiment fejlesztésrePiaci trendek nyomonkövetése és elemzéseSzerződések előkészítése, prezentációk összeállítása a vezető szortiment menedzser és az ügyvezetés részéreSzállítókkal való aktív kapcsolattartásMunkájával összefüggő törvények, jogszabályok figyelemmel kísérése13. havi juttatást15% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkbenEgyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknélEgészségbiztosítási csomagotHűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatástIngyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből vagy gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/kmMagas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattalHome office lehetőségetKihívásokkal teli, változatos munkakörtSzakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőségetNyelvtanulási lehetőségetMentorprogramot, ami segíti a betanulásodFelsőfokú végzettségMinimum 2-3 éves beszerzési területen szerzett tapasztalatTárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudásKiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készségMagabiztosan kezeled az MS Office-tÖnálló és proaktív munkavégzés