Szolgáltatás Szakértő

Alza. hu kft. - Budapest
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Szolgáltatási kampányok előkészítése és realizációjaLegjobb feltételek biztosítása az egyes kampányokat illetőenLegjobb kondíciók biztosítása szolgáltatásaink terén pénzügyi, nem pénzügyiKooperáció a beszerzési, B2B, marketing, vendor marketing, IT részlegekkelVersenypiac monitorozásaA próbaidő egy része Prágában töltendő a vállalat a jogszabálynak megfelelően fedezi a költségeketBetanítási program próbaidőben Próbaidő letelte után választhatóan 0-2 nap Home Office lehetőség Alkalmazotti kedvezmény a vállalat termékeireBKV bérlet támogatásaSzép kártya juttatás Hatályos pénzügyi szolgáltatás közvetítő hatósági vizsgaLegalább 1 éves tapasztalat pénzügyi szolgáltatások terén banki, biztosítási szféraLegalább középszintű angol nyelvismeretLegalább középszintű szlovák vagy cseh nyelvismeretKülföldre való utazási készség kb. negyedévente 1 alkalommal