Szolgáltatás Termékmenedzser Szakértő – Kenőanyag Termékmenedzsment

Mol-lub kenőanyag gyártó forgalmazó és szolgáltató korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Részt vesz a kenőanyag értékesítési stratégia kidolgozásában, különös tekintettel a kenéstechnikai eszközök és szolgáltatások üzleti céljairaAz értékesítési és kenéstechnikai szervezetekkel együttműködve felméri az új piaci lehetőségeket, nyomon követi a vevői igényeket és iparági trendeket, irányítja a kenéstechnikai szolgáltatás és eszköz portfólió fejlesztésétA stratégiában megfogalmazott irányvonalak mentén koordinálja a szolgáltatás és eszköz portfólió változásait, támogatja az új termékek piaci bevezetésétIrányítja a szolgáltatás és eszköz portfoliót érintő értékesítési csatorna politika és árazási alapelvek kidolgozását, aktív támogatása az értékesítésnekRészt vesz a szolgáltatások és eszközök értékesítésére vonatkozó éves üzleti célok meghatározásában, nyomon követi azok teljesülését. Szükség esetén akciótervet dolgoz ki és vezet be a célok elérése érdekében Elősegíti a tudásmegosztás folyamatát, a helyi sajátosságokat figyelembe véve támogatja a jó értékesítési és árazási gyakorlatok meghonosítását a releváns piacokonStabil munkalehetőség egy dinamikusan bővülő szervezetbenVáltozatos feladatok, fejlődési lehetőségVersenyképes csomag és béren kívüli juttatás:
Éves bónus,cafeteria Bruttó 800 000 Ft/évcéges telefonHome office lehetőségmunkábajárás támogatásaFelsőfokú műszaki végzettség3 év releváns területen vagy munkakörben szerzett tapasztalatAngol nyelvtudás kommunikációs szinten írásban és szóban isKiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képességÖsszetett feladatok ellátása, projekt menedzsmentÖnálló munkavégzés, proaktív hozzáállásMicrosoft Office és CRM Salesforce felhasználói szintű ismerete