Szoftverfejlesztő

Kdb bank európa zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Funkciók fejlesztése a bank core rendszeréhezAz üzleti területi igények elemzése A programok tervezése, kódolása, tesztelése és hibakeresésÚtmutatás nyújtása a felhasználók számára a kifejlesztett funkciók használatáhozKarbantartási munkák a bank core rendszerében A banki core rendszer technológiája Komponens:
ServerMiddlewareWindows development ToolProtocol, InterfaceDatabaseVersion control Programozási nyelv/technológiaC, C++Tuxedo, WebLogicPower BuilderREST, SOAP, XML, JSONOracle DBMSGITHosszú távú biztonságos és stabil munkahely Budapest 5. kerületében600,000 ~ 1,500,000 Ft.- közötti bruttó havi jövedelem20,000 – 40,000 Ft.- bruttó havi cafeteriaRendszeres szakmai tréningeken való részvételi lehetőségMindig pontosan 8 munkaórás munkanapokElőnyös bankszámlacsomagC, C++ programozási nyelvek gyakorlati ismereteOracle SQL nyelv gyakorlati ismereteGIT vagy egyéb verziókezelő rendszer gyakorlati ismerete2 évnél hosszabb fejlesztői gyakorlat Kérjük, ne jelentkezzen az állásra, ha a fenti kritériumok nem teljesülnek, hogy ne vesztegessük sem az Ön sem a mi időnketPowerBuilder vagy egyéb OOP fejlesztő eszköz ismereteOracle WebLogic tapasztalatokSOA architektúra ismereteSOAP és/vagy REST technológia ismereteXML és JSON ismeretekFizetési szolgáltatások vagy egyéb banki folyamatok ismerete