Szerviztechnikus

Trenkwalder - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
A 3 Print tanácsadói és üzletfejlesztési szolgáltatásokat nyújt nyomtatási szolgáltatóknak, szállítóknak, szoftverfejlesztőknek és vállalkozóknak.
Tanácsot adunk ügyfeleinknek olyan kérdésekben, mint az analógról digitálisra való átalakítás, az új üzleti modellek, a piacra jutás, a web-nyomtatás modellek és a piacra lépés.
Segítünk ügyfeleinknek a fúziós és felvásárlási döntésekben, berendezések és megoldások beszerzésében.
Feladatok
Nyomtatógépek és egyéb készülékek helyszíni és műhelyi beüzemelése, szervízelése, karbantartása és javítása
Szaktanácsadás
Külföldi tréningeken aktív részvétel
Elvárások
Mechatronikai, villamosipari vagy finommechanikai végzettség
Magas szintű elektronikai, számítástechnikai ismeretek
Kommunikációs és szervező készség
Rugalmasság, terhelhetőség önálló, és csapatban végzett munkában
Angol nyelvismeret középfokon szóban és írásban
Előny a hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
„B” kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
Amit kínálunk
Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil vállalatnál
Fejlődési lehetőség
Laptop,telefon és céges autó
Versenyképes fizetés
Családias légkör
Munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület