Szerviztechnikus / Villamos Karbantartó

Imex szervíztechnika korlátolt felelősségű társaság - Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kompresszorok és sűrített levegős berendezések üzemóra szerinti rendszeres karbantartása az ügyfeleink telephelyénKompresszorok javítása:
elektromos és mechanikai eredetű hibák elhárítása az ügyfeleknél / szolnoki műhelyünkbenmunkarend:
hétköznapokon 07.00 – 16.00 közöttbetanulási időszak után felszerelt szervizautó, céges telefonhazajárás céges autóvalhosszú betanulási időszak legalább 6 hónap alatt tapasztalt szerviztechnikusokkal dolgozikszakmai betanításjogtisztán bejelentett bércafeteriahosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnélelektromos alapismeretek:
elektrotechnikus, műszerész, erősáramú berendezés szerelő vagy releváns szakmagépek karbantartásában szerzett tapasztalat előnyjó kommunikációs készséghajlandóság a belföldi utazásrajogosítvány