Szerviztechnikus

Reed magyarország kft. - Fót
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Csomagolásfejlesztéssel és csomagológépek üzemeltetésével foglalkozó, német tulajdonú partnerünk bővítené csapatát
Szerviztechnikus kollégával.
Lokáció:
Fót
Mit várnak el tőled?
Középfokú végzettség
Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
Középszintű angol vagy német nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Feladatok:
A Szerviz vezető utasítása alapján a szakmunkák önálló elvégzése megfelelő minőségben és határidőre.
Telefonos tanácsadás az ügyfeleknek a gépekkel kapcsolatos problémák esetén.
Önálló műhelyszervezés.
A dokumentálásra kötelezett műveletek elvégzésének dokumentálása munkalapon, beüzemelési, illetve karbantartási jegyzőkönyvben.
Berendezések, műszerek, szerszámok önálló kezelése az azokhoz tartozó használati utasítás szerint.
Munka dokumentálása, idő-elszámolásos módon munkalap és jegyzőkönyv kitöltése minden munkáról, karbantartásról és beüzemelésről. Felelős az általa elvégzett munkák időben történő dokumentálásáért, és a dokumentumok ügyféllel történő aláírásáért.
Munkavédelmi feladatok betartása.
Juttatások:
A belföldi utazásokhoz szervizautó áll rendelkezésre
Munkába járási támogatás
Külföldi tréning lehetőség