Szervizszerelő Gyakornok

Kite zrt - Sárbogárd
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást.
Bővülő csapatunkba keresünk
Szervizszerelő gyakornok
Munkatársat sárbogárdi alközpontunba.
Mire számíthatsz nálunk?
Fix havi alapbérre, teljeskörű bejelentéssel.
Béren kívüli garantált juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
Betanulást követően, ezen felüli teljesítménytől függő plusz jövedelemre.
Belépést követően szervezett szakmai tréningekre, fejlődési lehetőségre és változatos feladatokra. Mindennapi munkád során támogatásra a mérnökeink szaktudása által.
Legkorszerűbb műszaki megoldások, illetve önvezető mezőgazdasági gépek és gépkapcsolatok megismerésére.
A betanulás alatt és után sem hagyunk magadra, tapasztalt kollégáink segítenek, hogy az iskolából hozott ismereteidet kiegészíthesd, illetve speciális szakműhelyünkben is sokat fejlődhetsz. Az önálló munkavégzés során is számíthatsz a támogatásukra.
Online is elérhető, részletes, de könnyen értelmezhető javítási technológia leírásokra.
Mi lesz a feladatod mezőgazdasági szervizspecialistaként?
Partnereink meghibásodott gépeinek szervizelési folyamataiban aktív részvétel a műhelyben vagy kint a terepen.
Cégünk működésének, tevékenységének megismerése, beilleszkedés a szervizes csapatunkba.
Oktatásokon, szakmai előadásokon való részvétel.
Folyamatos szakmai fejlődés a tapasztalt kollégáink segítségével.
Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp jelentkezz hozzánk:
Mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy egyéb gépészeti végzettséged van, vagy közvetlenül a végzés előtt állsz.
Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
Rendelkezel „B"
kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal.
Mivel a munka nagy részét terepen végzed majd, a mobilitás elengedhetetlen.
Tudsz alkalmazkodni a mezőgazdaság szezonalitásához.
A fentieken kívül előnyt jelent még ha:
Mezőgazdasági műszaki végzettséged van.
Foglalkoztál már gépek szervizelésével.
Van angol nyelvismereted.
Munkavégzés helye:
Sárbogárd és környéke.