Szervizszerelő Gyakornok

Kite zrt. - Sárbogárd
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Partnereink meghibásodott gépeinek szervizelési folyamataiban aktív részvétel a műhelyben vagy kint a terepen.Cégünk működésének, tevékenységének megismerése, beilleszkedés a szervizes csapatunkba.Oktatásokon, szakmai előadásokon való részvétel.Folyamatos szakmai fejlődés a tapasztalt kollégáink segítségével.Fix havi alapbérre, teljeskörű bejelentéssel.Béren kívüli garantált juttatásokra SZÉP-kártya, egészségbiztosítás.Betanulást követően, ezen felüli teljesítménytől függő plusz jövedelemre.Belépést követően szervezett szakmai tréningekre, fejlődési lehetőségre és változatos feladatokra. Mindennapi munkád során támogatásra a mérnökeink szaktudása által.Legkorszerűbb műszaki megoldások, illetve önvezető mezőgazdasági gépek és gépkapcsolatok megismerésére.A betanulás alatt és után sem hagyunk magadra, tapasztalt kollégáink segítenek, hogy az iskolából hozott ismereteidet kiegészíthesd, illetve speciális szakműhelyünkben is sokat fejlődhetsz. Az önálló munkavégzés során is számíthatsz a támogatásukra.Online is elérhető, részletes, de könnyen értelmezhető javítási technológia leírásokra.Mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy egyéb gépészeti végzettséged van, vagy közvetlenül a végzés előtt állsz.Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.Rendelkezel „B"
kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal.Mivel a munka nagy részét terepen végzed majd, a mobilitás elengedhetetlen.Tudsz alkalmazkodni a mezőgazdaság szezonalitásához.Mezőgazdasági műszaki végzettséged van.Foglalkoztál már gépek szervizelésével.Van angol nyelvismereted. Munkavégzés helye:
Sárbogárd és környéke.