Szerviz Asszisztens

Marketbau-remeha kft - Budaörs
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok, munkák:
Adatbázisok, nyilvántartások frissítéseszámlázásmunkarendek koordinálásának segítésebejelentések, megrendelések fogadása és kezeléseszerződések előkészítése és naprakész nyilvántartásamunkalapok és rendelések feldolgozásaleltározási/raktározási feladatokban közreműködésheti tervezés készítéseegyéb irodai adminisztrációHosszútávú stabil munkalehetőségVersenyképes, bejelentett jövedelemTeljesítmény függvényében prémiumMunkavégzéshez szükséges számítógép, telefonFejlődést támogató, barátságos közegHavonta céges reggeliCsapatépítő tréningekPrivát egészségbiztosítás próbaidőt követően Műszaki továbbképzés az ország legjobb szakembereitőllegalább 3 év szakmai tapasztalat adminisztrációs területenlegalább középfokú végzettség„B” kategóriás jogosítványközépszintű MS Office ismeret kiemelten Excel - az interjú során teszteljükkiváló szervező és kommunikációs képességprecíz, magabiztos munkavégzésagilitás, tudásvágymegosztott figyelemügyfélközpontúságmegbízhatósághasonló területen szerzett 5-10 éves tapasztalatfelsőfokú végzettségidegen nyelv ismeretepénzügyi tapasztalat