Szerviz Asszisztens

Bara autóház kft. - Érdi Járás
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Szerviz részleg asszisztensi feladatainak ellátásaszerviz tevékenységhez tartozó kimutatások készítéseügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartásügyfél megkeresésekfogadása személyesen és telefononiCall center tevékenységeseti jelleggel a pénzügyi részleg munkájának segítésegyors, pontos, precíz ügyfélkezelésÁtlagon felüli fix bejelentett jövedelemÉtkezési és munkába járási támogatásIgényes munkakörnyezetHosszú távúváltozatos munkakörközépfokú végzettségképes csapatban és önállóan is precíz munkavégzésreúj ismeretek elsajátításának képességekiváló kommunikációs készség írásban és szóbanfelhasználó szintű számítógépes ismertekB kategóriás jogosítványkommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás1-2év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatmárkaszervizben szerzett tapasztalatÉrd környéki lakos