Szerviz Asszisztens

Gi group recruitment kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Általános adminisztratív feladatok ellátása;
Nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése, szerződések kezelése;
Adatbázis, számlázások,szerviz anyag rendelések kezelése;
Ügyfélkapcsolati teendők ellátása;
Megrendelt és szervizelt áru átadás-átvételének lebonyolítása;
Megrendelési folyamatokkezelése ügyviteli rendszerben NAVISION;
Egyéb asszisztencia a szerviz területek számára. Tapasztalati szinthez igazodó motiváló alapbér;
Változatos, felelősségteljes munkakör;
Stabil munkahely, igényes munkakörnyezet;
Megbecsülés, hosszútávúmunkalehetőség. Rendelkezel közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettséggel;
Van már legalább 1-2 évhasonló pozícióban szerzett tapasztalatod;
Aktív, tárgyalóképes szintű angol nyelvtudásod van;
Magasfokú MS Office ismereteid vannak és nem okoz problémát az Excel táblázatokban való kiigazodás;
Pontos, precíz és hatékony munkavégzés jellemez;
Magabiztos kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel bírsz;
Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléleted van. Szereztél már tapasztalatot ügyviteli rendszerek használatában Navision, CRM.