Szerszámkészítő

Spinto hungária kft. - Miskolc
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Formaalakító nagyszerszámok szerelése, illesztések elvégzése, polírozási feladatok ellátásaszerszám módosítások, javítások és karbantartások elvégzésegyártás dokumentálásaszerszámpróbákon való részvételfelettes vezető utasításainak maradéktalan betartásarábízott gépek állapotának megóvása, folyamatos karbantartása, tisztántartásadinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezethosszú távú, stabil munkalehetőségversenyképes juttatási csomagjó hangulatú, proaktív csapatszerszámkészítő végzettségtöbb műszakos munkarend vállalásalegalább 5 év egyedi szerszámgyártásban szerzett gyakorlatpontosság, precizitásszerszámgyártásban szerzett tapasztalatCAD / CAM ismeretMS Office ismereteknagyméretű alkatrészek 10+ tonna gyártásában szerzett tapasztalatgépkezelői, hagyományos gépek ismerete