Személyes Ügyfélszolgálati Munkatárs

Díjbeszedő holding zrt. - Budapest
új ajánlat (23/05/2024)

munkaköri leírás

Személyes ügyfélszolgálati ügyintézésÜgyfelek jogi szakaszba jutott ügyeivel kapcsolatos személyes tájékoztatás, segítségnyújtás és egyeztetésEsetenként ügyfelektől érkező telefonos megkeresések megválaszolásaEsetenként ügyfelekkel, bíróságokkal, Magyar Közjegyzői Kamarával, végrehajtókkal történő levelezésKapcsolattartás más szervezeti egységekkelAdminisztrációs ügyintézés és adatrögzítésKöveteléskezelési feladatok ellátásaKözüzemi szolgáltatókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartásHatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződéstHosszútávú, biztos munkalehetőségetCafeteria keretetCsoportos élet- és balesetbiztosítástBarátságos, támogató légkörtVáltozatos feladatokatFejlődési lehetőségetKözépfokú iskolai végzettség érettségi bizonyítványJó kommunikációs készség szóban és írásbanMS Office felhasználói szintű ismereteÜgyfélközpontúság és lojalitásÖnálló és hatékony munkavégzésStressztűrő képességJogi asszisztensi végzettségÜgyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalatCall Center és Back Office tapasztalatBehajtási területen szerzett gyakorlat