Szállodavezető

Sefag zrt. - Patca
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Szálloda napi működésének irányítása, ellenőrzése, A szálloda értékesítési és marketingtevékenységének irányítása, Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás, A vendégelégedettség és a szolgáltatás minőségének felügyelete, Pénzügyi folyamatok irányítása, ellenőrzése, Műszaki üzemeltetés irányítása, Erőforrások hatékony kezelése, Biztos munkahelyVersenyképes fizetésBéren kívüli juttatásokRugalmas munkaidő-beosztásSzállodaiparban szerzett többéves vezetői tapasztalat, Felsőfokú végzettség, Stratégiai látásmód, Döntésképesség, célorientáltság, csapatmotivációs képesség, Kommunikációs készség, nagyfokú problémamegoldó képesség, Vendég központúság, Dinamikus, értékesítés orientált személyiség, Angol társalgási szintű nyelvtudás, Hostware szállodai szoftver ismerete, Szakirányú diploma, Munkahely környéki tartózkodási hely,