Szállítói Számla Könyvelő

Aldi magyarország élelmiszer bt. - Biatorbágy
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Költségszámlák ellenőrzése, könyvelésekapcsolattartás a társosztályokkal problémák rendezése érdekébenfolyamatok fejlesztésében való aktív részvételzárásokkal kapcsolatos teendők ellátásakimutatások készítéseprojektfeladatokban való aktív részvételheti 2 nap home office lehetőségstabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségkellemes munkakörnyezet, modern eszközparkdinamikus csapattámogatjuk idegennyelvi képzésedet, betanulásodat mentor segítifriss zöldségetés gyümölcsöt biztosítunk a munkaidő alattmérlegképes könyvelői és/vagy szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezemSAP Ariba és d. Capture programok ismereteminimum 2 év könyvelési tapasztalatom vanírásban és szóban is aktív, kommunikációképesszinten használom az angol és/vagy német nyelvetmagabiztos Excelismerettel rendelkezempontos, megbízható, terhelhető vagyokelkötelezettség, csapatszellem jellemez