Ifrs Senior Könyvelő / Főkönyvelő (Lv) @ Tech People Hungary

Tech people hungary - Budapest
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

  • IFRS mérlegképes könyvelő végzettség
  • Min. 5 év számviteli szakmai tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Középhaladó szintű MS Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés, határidők betartása

,[Teljes körű könyvelési feladatok ellátása, Kapcsolódó főkönyv-analitika egyeztetések, A tárgyi eszközök analitikus és számviteli nyilvántartásának vezetése mellett az eszközök mozgásához kapcsolódó gazdasági események adminisztrációjának koordinálása, Készletekkel kapcsolatos nyilvántartás vezetése, A társaság számviteli és adózási feladatainak ellátásában való aktív részvétel a pénzügyi vezető iránymutatása szerint, A magyar számviteli szabályoknak megfelelő éves beszámoló elkészítése, KSH statisztikák, adóbevallások és egyéb kötelező adatszolgáltatások hivatalok felé történő elkészítése, Az anyavállalat számára készített havi, negyedéves, éves IFRS szerinti beszámolók elkészítése, Adóellenőrzések lefolytatásában való aktív részvétel a pénzügyi vezető iránymutatása szerint, Gazdasági munkatárs munkájának támogatása/helyettesítése szabadság esetén (vevő számla kiállítás, banki rögzítés, szállító számla rögzítés), Kapcsolattartás, egyeztetés a partnerekkel] Requirements:
IFRS, MS Office, Accounting, MS Office Suite, Administration, Work independently