Szakmai Titkár

Szerencsejáték zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Kereskedelmi Igazgatónk munkájának jogi szempontú szakmai támogatása a kiemelt üzletfejlesztési, kereskedelmi, marketing, illetve stratégiai feladatok megvalósításában,komplex, több szakterületet érintő fejlesztésekben, a lehetséges fejlesztési irányok meghatározásában szakértői részvétel,döntéshozatalt támogató, előkészítő szakmai anyagok összeállítása és prezentálása, döntések végrehajtásának megszervezése, határidők nyomon követése,előterjesztések, tájékoztatók stratégiai és üzleti szempontú véleményezése, állásfoglalás adása,közreműködés a kiemelt feladatok ütemezésének kialakításában, módszertani segítség nyújtása, a megvalósulás figyelemmel kísérése, szükség esetén intézkedés kezdeményezése,az Igazgató időmenedzselésének elvégzése, munkájának szervezése, megbeszéléseinek ütemezése,értekezleteken való részvétel, jegyzőkönyvek, szakmai összefoglalók, stratégiai szintű prezentációk előkészítése.Nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár;
Megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk;
Jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz;
Számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményeken vehetsz részt,Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz;
Segítünk szakmai fejlődésedben:
képzéseken, tréningeken vehetsz részt;
Közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.Felsőfokú jogi vagy közgazdasági végzettséggel rendelkezel,legalább 5 éves releváns munkakörben szerzett tapasztalatod van,gyakorlott MS Office felhasználó vagy,legalább társalgási szinten beszélsz angolul,gyorsan felismered a folyamatokban rejlő problémákat, a megoldáskeresés vezérel munkád során,proaktív és konstruktív hozzáállás, tanácsadói attitűd jellemez,erős szintetizáló képességed van és képes vagy meglátni a lényeget,tartalmas, logikusan felépített és esztétikus prezentációkat készítesz, egyszerre több területet és projektet tudsz átlátni, nyitott vagy a gyors fókuszváltásra.ANDOC dokumentumkezelő rendszer ismerete. A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának. EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!