Szakács

Tornai pincészet kft. - Somlójenő
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Alapanyagok, félkész és készételek kezelése. Alapanyag beszerzés. Kalkulációk az alapanyagfelhasználáshoz, költséghatékony üzemeltetés. Étlaptervezés a szezonalitás figyelembevételével. Minőségi ételek készítése és tálalása. Kisegítő személyzet munkájának irányítása, összehangolása. Az előírt higiéniai és egyéb szabályok betartása és betartatása. Önálló munkavégzés. Fiatal, lendületes csapat, családias munkahelyi légkör. Innovatív szemlélet, igényes munkakörnyezet. Korszerű technológiával felszerelt konyha. Bejárás támogatás kiemelkedő mértékben. Szép kártya juttatás. Cégcsoportos dolgozói kedvezmények. Középfokú szakirányú végzettség és legalább 2 éves szakmai tapasztalat. Személygépkocsivezetői engedély és saját autó. Precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság. Nyugodt, kiegyensúlyozott alkat, ápolt megjelenés. Nyitottság az új alapanyagok és technológiák iránt. Vendégorientált szemlélet és nagyfokú szakmai alázat.

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács