Szakács

Százhalom szociális szövetkezet - Százhalombatta
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az Ebatta étterem Százhalombattán SZAKÁCSOT keres!- húsok és egyéb nyersanyagok ismerete, profi előkészítése- fritőz, rostlap, tésztafőző használata- raktárkezelés, leltározás- munkakörnyezet rendben tartása- 32 éve a környék piacvezető étterme, ahol a járvány alatt is kiálltak a dolgozóikért!- Hűtött, tágas, világos konyha- Havi 16 munkanap, vendéglátós beosztás váltótárssal- Modern, új gépek, ipari minőségű munkakörnyezet- Európai szintű fizetés- 8 órás bejelentés- Napi 2 étkezés- Hosszú távú, nem szezonális munkalehetőség- Az étterem a város központjában helyezkedik el- Ingyenes parkolás, jó közlekedés- A vasútállomás 5 perc gyalog út- szakmai alázat, alapanyagok tisztelete- kreativitás, szépérzék- megbízhatóság, precizitás, rugalmasság- jó problémamegoldó képesség- a munkaidő alatt alkohol és tudatmódosító szerek kerülése- több éves szakács tapasztalat- szakirányú végzettség:
szakács, vagy hentes- vágóhídi, hentesi, vagy húspulti tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács