Szakács

Le bistro bár kft - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok, melyek Szakács kollégáinkra Grill pályás, Sushi, Meleg-Hideg pályás, Lángos készítő várnak:
- nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek elkészítése- ételek ízesítése, szakosított tárolása, adagolása, tálalása- az előírt technológiai és hatósági folyamtok betartása- az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése- munkakörnyezet tisztaságának biztosítása- jövedelem:
2.500 - 3.000 Ft/óra, 12 órás műszak havi kifizetés- napi étkezés, kávé- szakmai fejlődési lehetőség- professzionálisan felszerelt konyha, igényes munkakörnyezet- stabil, kiszámítható munkarend és stabil tulajdonosi háttérA pozícióhoz tartozó elvárások:
- szakirányú végzettség- min. 1-2 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!- elkötelezett, szakmáját szerető- munkatervezési és szervezési készség- jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács