Szakács

Sas 11 vendéglátó kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szakács V. kerületKeressük tapasztalt szakács kollégánkat, teljes munkaidőben csapatbővítés miatt.Bisztró jellegű éttermünkben magyaros és új felfogású ételekkel, naprakész gépparkkal, technológiával dolgozunk.Vendégeinknek a la carte étlappal készülünk. Saját cukrász és pék termékekkel rendelkezünk, éjszakai felfőző kolléga segíti a munkánkat. Amit nyújtunk:
Bérezés:
2800-3200 Ft / óra, teljesítmény alapú bérezésForgalom alapú havi prémium már a betanulási idő után, hűségbónusz.Napi 13 óra, havi 180-200 órával, 500 000 - 650 000 Ft, Fizetés havonta.8 órás bejelentés, egész éves állás, fejlődési lehetőség. Téged keresünk, ha:
- több éves szakács tapasztalattal rendelkezel. - ismered a technológiákat, - aktív, lojális kolléga vagy, aki velünk együtt tud és akar fejlődni,akinek számíthatunk a pontos megjelenésére, igényes munkájára.

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács