Supplier Quality Engineer

Hays hungary kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Serpilius Quality Engineer
Az új céged
Partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállítója, világszerte minden másodikszemélygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a termékeik. Új kollégájukat SQA munkakörbe keresik! Ha egy olyan céges kultúrát keresel, ahol jól szervezett quality organizáció vár és modern gyártási közeg ez a te lehetőséged lehet!
Feladataid az új pozícióban:
Beszállítói reklamációk kivizsgálása, javító intézkedések bevezetése
Hibás darabok visszaküldése és zárolása
Válogatások megszervezése és ezek koordinációja
Beszállított alkatrészekre vonatkozó ellenőrzési tervek elkészítése
Külső és belső auditok felkészülésének és lebonyolításának aktív támogatása
PPAP csomagok jóváhagyása, változások kezelése, új cikkszámok menedzsmentje a gyártásban és az SAP-ban
Mire van szükséged a sikerhez:
Legalább 4-5 éves minőségbiztosítási mérnök háttér (előnyként értékeljük, ha SQA területen is van már megszerzett tapasztalat)
Aktív, kommunikációképes nyelvtudás
Mire számíthatsz partnerünktől
Stabil vállalati háttér
Emberközpontú munkakultúra
Kiváló, modern gyártási és irodai környezet magasfokú technológiai automatizációval
Előrelépési és fejlődési lehetőség (pl. supplier development funkcióba)
Fejlődő és növekvő vállalati háttér (az elmúlt pár évben új gyártási részleg, jelentős létszám növekedés valósult meg)
Kiemelt juttatási csomag:
magas cafeteria és piacon magas bónuszrendszer
Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod lehetőleg angol nyelven.