Supplier Quality Engineer

Hays hungary kft. - Jász-Nagykun-Szolnok Megye
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új cége
Partnerünk Európa egyik legnagyobb, holland hátterű gyártócége, ahol világszerte többezer munkavállalót foglalkoztatnak. A cég non-automotive felsőkategóriás termékek és kiegészítőinek gyártásával foglalkozik. A vállalat legfőbb célja a magasabb teljesítmény és a piacvezetővé válás.
Sokoldalú, beszállítói minőségügyi munkakörbe várják új kollégájukat! Ha a fentiek felkeltették érdeklődésed, várom jelentkezésed!
Feladatai az új pozícióban:
Napi szintű kapcsolattartás a központi SQA csapattal
Beszállítói reklamációk kezelése, intézkedések nyomonkövetése
Beszállítói minőségi értékelések készítése és havi szintű riportálása
Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal
Beszállítói problémák esetén válogatások koordinálása
Mire van szüksége a sikerhez:
Felsőfokú végzettség (előny a műszaki diploma)
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Beszállítói minőségbiztosítási tapasztalat
Mire számíthat partnerünktől
Versenyképes kompenzációs csomag (étkezési támogatás, cafeteria, bejárás támogatása:
benzintámogatás, ingyenes céges buszjáratok, jelenléti bónusz, éves bérfejlesztés)
Családtámogatási juttatások
Rugalmas munkaidő, kiszámíthatóság
Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
Medicover egészségbiztosítás
Egészségmegőrző programok
Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam
Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.