Stratégiai Beszerző

Trenkwalder kft - Tatabánya
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Új programok bevezetésével kapcsolatos beszerzői feladatok ellátása
Kapcsolattartás a beszállítókkal
Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
Költségcsökkentési projekt lehetőségek felkutatása és végrehajtása
Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítés és nyomon követés
Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja
Beszállítók fejlesztésének támogatása
Elvárások / Requirements
Műszaki vagy gazdasági területen szerzett diploma
Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás
Legalább 5 éves gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat
Változásmenedzsment koordinálásában szerzett gyakorlat
Mechanikai komponens termékcsoport ismerete
Direkt anyagok beszerzésében szerzett tapasztalat
Hosszú távú és stratégiai gondolkodásmód
Nyitottság az újra és változásra
Döntéshozatali készség
Előny
IATF 16949 szabványismeret
SAP vagy valamely vállalatirányítási rendszerben való jártasság
Amit nyújtunk / Benefits
Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség
A régióban kiemelkedő fizetési lehetőség
Bónuszrendszer
Béren kívüli juttatások
Azonnali kezdési lehetőség