Stratégiai Beszerző

Mol-lub kenőanyag gyártó forgalmazó és szolgáltató korlátolt felelősségű társaság - Almásfüzitő
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

A beszerzési tevékenységhez kapcsolódó tender eljárásokat, ajánlatkéréseket koordinálása, az általa kezelt beszerzési témakörök E2E beszerzési folyamatok és a kapcsolódó folyamatok menedzsmentje,Beszerzési piackutatás, a potenciális beszállítói kör folyamatos bővítése és a naprakész piaci trendek nyomon követése,Átfogó vezetői döntéselőkészítő anyagokat készítése, a vállalati stratégiai beszerzési döntések meghozatalának támogatása,Szerződéskötési és komplex szerződés menedzsment feladatok ellátása a hozzá tartozó anyagkörök vonatkozásában,Külső és belső stakeholder management, különös tekintettel az operatív beszerzőkkel és az ellátási lánc menedzsment tagjaival folytatott közös munkára,Beszállítókkal, valamint a hozzá tartozó anyagkörrel kapcsolatos kimutatásokat, riportokat készítése és folyamatos fejlesztése.Cafeteria – bruttó 800 000 Ft/év,Medicover egészségbiztosítás,iPhone, Laptop,Korlátlan telefon csomag egymás között családtagokkal is,Éves teljesítmény bónusz opció 10%,Bejárás támogatás,Egyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokon,Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring &
coaching, nyelvtanulás.Felsőfokú Bsc/ Msc szakirányú végzettség,Minimum 5 év beszerzői tapasztalat,Angol haladó írásbeli és szóbeli nyelvtudás,Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat,Alapos piaci, áru és forgalmi ismeretek,Magabiztos MS Office ismeretek,Folyamatszemlélet, precizitás és csapatmunka.Project management és beruházások kezelésével kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása,SAP ismeret.