Sori Anyagellátó (Raktáros)

Trenkwalder magyarország - Ceglédi Járás
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Jelentkezz Magyarország legnagyobb félvezető gyártójának ceglédi telephelyére, amennyiben rendelkezel a Targonca vezetői engedélyek mindegyikével (3312, 3313, 3324)!
Sori anyagellátó (raktáros)
Feladatok

  • Alapanyagok termelési területre szállítása termelésből érkező igények alapján,
  • Göngyölegek kezelése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása számítógépes felületen.

Elvárások

  • Targonca vezetői engedélyek megléte:
    3312, 3313, 3324
  • Raktáros területen szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek:
    Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel programok)
  • Folyamatos 4 műszakos munkarend vállalása.

Munkád megbecsülése révén az alábbiakat biztosítjuk Számodra:

  • Kezdő órabér:
    br. 2730 Ft / óra
  • Próbaidő után vigyél haza akár nettó 410.000 Forinttól!
  • Minőségi bónusz és hűségprémium + Cafeteria
  • Ingyenes sportolás támogatása
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség

Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal:

Abony, Albertirsa, Cegléd, Ceglédbercel, Csemő, Dánszentmiklós, Jászkarajenő, Katonatelep, Kecskemét, Kengyel, Martfű, Kőröstetétlen, Nagykáta, Nagykőrös, Nyáregyháza, Nyársapát, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szandaszőlős, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tiszajenő, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Tószeg, Újlengyel, Újszilvás, Vezseny, Zöldhalom.
Ha megbízható és hosszútávú munkalehetőségre vágysz, akkor nálunk a helyed!