Sori Anyagellátó (Raktáros)

Trenkwalder - Ceglédi Járás
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Sori anyagellátó (raktáros)
Leírás
Jelentkezz Magyarország legnagyobb félvezető gyártójának ceglédi telephelyére, amennyiben rendelkezel a Targonca vezetői engedélyek mindegyikével (3312, 3313, 3324)!
Feladatok
Alapanyagok termelési területre szállítása termelésből érkező igények alapján,
Göngyölegek kezelése,
Adminisztrációs feladatok ellátása számítógépes felületen.
Elvárások
Targonca vezetői engedélyek megléte:
3312, 3313, 3324
Raktáros területen szerzett tapasztalat
Alapvető számítógépes ismeretek:
Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel programok)
Folyamatos 4 műszakos munkarend vállalása.
Munkád megbecsülése révén az alábbiakat biztosítjuk Számodra:

Kezdő órabér:
br. 2730 Ft / óra
Próbaidő után vigyél haza akár nettó 410.000 Forinttól!
Minőségi bónusz és hűségprémium + Cafeteria
Ingyenes sportolás támogatása
Kedvezményes melegétkezési lehetőség
Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal:

Abony, Albertirsa, Cegléd, Ceglédbercel, Csemő, Dánszentmiklós, Jászkarajenő, Katonatelep, Kecskemét, Kengyel, Martfű, Kőröstetétlen, Nagykáta, Nagykőrös, Nyáregyháza, Nyársapát, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szandaszőlős, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tiszajenő, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Tószeg, Újlengyel, Újszilvás, Vezseny, Zöldhalom.
Ha megbízható és hosszútávú munkalehetőségre vágysz, akkor nálunk a helyed!
Munkavégzés helye
Cegléd