Social Media Manager

Biotech usa kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Social media platformok kezelése szövegírás, moderálás, community managementTrendek ismerete, azok alapján termékekhez, szolgáltatásokhoz kapcsolt aktivitás tervek készítéseÉves kommunikációs stratégia kialakításában aktív részvételRiportok készítése, feldolgozás, melyek alapján az online kommunikáció fejlesztésére javaslatok tételeInnovációk, új ötletek generálásaSocial media kampányok teljes körű menedzselése a brieftől a visszamérésigÜgynökségekkel való kapcsolattartásRendezvényeken való részvételHosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra, Egy vidám és támogató közösség tagja lehetsz, ahol modern munkaeszközök és szakértő kollégák támogatják és segítik a munkádat, Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád, Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek és kényelmesek legyenek a munkaheteid, Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád akár kedvenc négylábúd társaságában, hiszen kutyabarát munkahely vagyunk. Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószobaHasonló munkakörben, vagy hasonló feladatok elvégzésében szerzett 3 éves tapasztalattal rendelkezel, lehetőleg FMCG területenMarketing végzettséggel vagy több éves tapasztalattal rendelkezelKezeltél már Facebook, YouTube, Tik-Tok-csatornátMagasszintű angol nyelvtudással rendelkezel, amit szóban és írásban is aktívan használszNaprakész vagy a legújabb online marketing és közösségi média trendekbenKiváló szövegírói készségekkel rendelkezelProaktív és precíz vagy, aki nem retten vissza a komplex feladatoktólÖnállóan és dinamikusan végzed a munkád, amiért felelősséget is vállalszKreatív ötleteid vannak, és azokat nem félsz megvalósítaniTudsz rendszerben, nagy összefüggésekben gondolkodniNem jelent számodra gondot az MS Office alkalmazások használataVideó és képszerkesztő programokat használszGoogle Analytics és Facebook hirdetéskezelő ismereteNémet nyelvtudással is rendelkezelCopywriter tapasztalatod vanNem idegen tőled a táplálékkiegészítők és a sport világa