Site Manager

Alpha-vet kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Beszállítói partnerekkel történő kapcsolattartás, különböző akciók és marketing aktivitások letárgyalásawebes termékportfólió menedzselése – termékképek, termékleírások, árak folyamatos ellenőrzése, rendben tartásawebfejlesztőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, a webáruház folyamatos fejlesztése, hibák kiszűrése, javításakonkurencia folyamatos figyelése, új ötletek, megoldások implementálása a webáruházbaárösszehasonlító oldalak folyamatos menedzselése, a key account managerekkel való folyamatos kapcsolattartásnapi, havi riportálás az igazgatóság felétársosztályokkal való folyamatos kapcsolattartáswebáruház forgalmának folyamatos növelése, forgalmi számok napi szintű ellenőrzése, menedzselésepiac vizsgálata, új termékek behozatala a webáruházbaakciós ajánlatok összeállítása, menedzselésestabil, hosszútávon tervezhető állás, biztos fizetés,részletes betanulási program és fejlődési lehetőség,folyamatos motiváció,vállalati fejlesztések és innovációKölcsönös bizalom és szoros együttműködés a cégen belül, emellett kiváló kapcsolatrendszer munkád megkönnyítéséhezTovábbi juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
Számos dolgozói kedvezmény biztosításaDolgozói bankszámla vezetésRendszeres csapatépítési lehetőségekNyaralási lehetőségEgészségmegőrzésAlapítványi segítségCéges családi naplegalább 2 éves site manageri tapasztalatminimum középfokú angol nyelvtudásgyakorlati excel tudásreleváns kereskedelmi és/vagy marketing végzettségfelsőfokú kereskedelmi és/vagy marketing végzettség