Site Manager

Ppa controll, a. s. - Nyíregyháza
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A kivitelező csapat vezetése az építkezés helyszínénElőkészítési szakaszban:
- Projekt dokumentáció átvétele - Gyártási / szerelési ütemterv készítése - Gyártási / kivitelezési technika előkészítése - Anyagbiztosítási követelmények kidolgozása a projekt dokumentáció alapján - Kivitelezési kapacitások tervezéseKivitelezési szakaszban:
- Felelős a szerelési terület átvételéért és a szerelési naplók vezetéséért. - Felügyeli a szerelési munkákat a projekt dokumentáció, a munka- és technológiai utasítások szerintFelelős:
- Az egyes tesztek elvégzéséért, az üzembe helyezésért, az ellenőrzési és vizsgálati terv szerint, valamint a használt mérőeszközök nyilvántartásáért - A szerződésben feltüntetett kivitelezési határidők betartása. - A megrendelésre beszerzett anyagok és a szerszámok használatának nyilvántartása. - A munkavédelmi és tűzvédelmi terv, valamint a vevői követelmények betartása - A megrendelés átadása a vevőnek, beleértve a megfelelő dokumentációt, a hibák és hiányosságok elhárítását, és az esetlegesen felmerülő problémák azonnali megoldása.Munkavállalóinknak lehetőséget kínálunk arra, hogy sokszor egyedülálló projekteken dolgozzanak. Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk. Juttatási rendszerünk támogatja a munka és a magánélet egyensúlyát.Munkaviszony típusa:
Teljes munkaidős állás / egyéni vállalkozó Végzettség:
Középfokú szakképzés, szak:
szakirányúSzak:
elektronikai technikus vagy energetika Elvárt tapasztalat:
Legalább 3 év szakmai tapasztalat az adott területenJogosítvány:
B kategóriás – előnyt jelentBelépési időpont:
Megállapodás szerint Számítógépes és nyelvi ismeretek:
MS Office és OutlookAngol nyelv – B2Szlovák nyelv – B2 / C1Egyéb követelmények:
Tapasztalat szerelési tevékenységek terénSzakmai képesítésÉpítésvezetői szakképesítés igazolásaKépes csapatot vezetni, munka szervezéseHatékony kommunikáció és problémamegoldó képesség, önállóságTechnikai rajzok és technikai dokumentációk olvasásaFizetési feltételek:
Megegyezés szerint Jogosítvány:
B kategóriás