Senior Rendszergazda

Autonet import magyarország kft. - Üllő
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Windows környezetben működő szerverek, számítógépek szoftveres és hardveres telepítése és karbantartásaAktív és passzív hálózati elemek felügyeleteKamerarendszer technikai működésének és állapotának felügyeleteFelhasználók számára segítségnyújtás helpdesk – LEVEL1-2Felhasználói és csoportjogosultságok kezelése és karbantartásaNaprakész riportok készítése a rendszerekről, folyamatokrólRészvétel leltározási és selejtezési folyamatokban hardware és softwareHosszútávú munkalehetőség egy támogató, dinamikus csapat tagjakéntMunkába járási támogatásPiacon ismert és elismert vállalati háttérDolgozói vásárlási kedvezményWindows, O365 és egyéb Microsoft technológiák, Active Directory menedzsment ismereteHálózati rendszergazda tapasztalat switch, router, tűzfal beállítások, Active Directory, DNS, DHCP alapismeretekHardveres szerelési ismeretek CPU, RAM, HDD, stb. Mobil telefonok és menedzsment eszközök alapfokú ismeretePontos, megbízható, önálló és proaktív munkavégzésKommunikatív, csapatjátékos személyiségLegalább 3 év hasonló pozícióban eltöltött munkatapasztalatLegalább középfokú szakirányú végzettségLegalább angol nyelv középfokú ismerete szóban isB kategóriás jogosítványFortinet eszközök és alkalmazások ismereteAzure és/vagy D365 ismerete