Senior Linux Rendszergazda/Devops @ Microsec Zrt

Microsec zrt - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Elvárásaink:

  • Szakirányú BSc vagy MSc végzettség és hasonló munkakörben szerzett 5 éves tapasztalat
  • A következő technológiák használatában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat:
    - Linux rendszerüzemeltetői gyakorlat
    - Apache webszerver üzemeltetői gyakorlat
    - PostgreSQL/MySQL/Oracle adatbázis üzemeltetői gyakorlat (legalább az egyik)
    - TCP/IP és Ethernet hálózatok működési alapjainak ismerete

  • Az alábbi technológiák ismerete vagy nyitottság azok folyamatos elsajátítására:
    - RHEL/CentOS/Oracle Linux szerverek üzemeltetése
    - VMware virtualizációs környezetben virtuális gépek menedzselése
    - OpenLDAP adatbázis kezelése
    - Alkalmazás- és rendszermonitorozás (Icinga, Zabbix, Nagios)
    - PostgreSQL/MySQL adatbázis üzemeltetése
    - Bash ismerete
    - Automatizálás
    - Docker technológia ismerete
    - Ansible ismerete
    - Springboot alkalmazások üzemeltetése
    - GlassFish/Payara/Weblogic/JBoss alkalmazás szerver üzemeltetése

Miért izgalmas ez a lehetőség?

Nálunk munkáddal egy olyan innovatív informatikai vállalat tevékenységét támogathatod, amelynek műszaki megoldásai adják az alapot a hiteles, gyors és biztonságos e-ügyintézéshez. Üzemeltetői csapatunkba Linux rendszergazdát keresünk, aki támogatja munkatársaink által használt szolgáltatások rendelkezésre állását.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • proaktív hozzáállással, gyorsan és magas színvonalon dolgozol
  • munkád precíz és pontos
  • nyitott vagy új dolgok tanulására és gyorsan tanulsz

,[Munkatársainktól érkező, a meglévő informatikai rendszereinkkel kapcsolatos igények fogadása, kezelése és megoldása, Hibakeresés, naplófájlok elemzése, Rendszerek dokumentálás, Alkalmazásgazdai feladatok, Saját fejlesztésű alkalmazás és rendszer komponenseinek telepítése, üzemeltetése, telepítői és üzemeltetői dokumentációk karbantartása] Requirements:
Linux, PostgreSQL, Oracle database, TCP/IP, Apache, Python, Perl, SSL, TLS, PKI, CentOS, Oracle Linux, VMware, Bash, Icinga, Zabbix, Nagios, Docker, Ansible Additionally:
Cafeteria, Training budget, Free coffee, Mobile phone, Shower, Canteen, Bike parking, Free parking, Free beverages, Modern office.