Senior Product Manager

Gls general log. systemshungary kft. - Alsónémedi
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

Egy 15+ fős termékfejlesztési csapatot fogsz erősíteni, akik az üzleti területeinkről érkező igényekre nyújtanak komplex megoldásokat, így lehetőséged lesz olyan projekteken dolgozni, amelyek kihívást fognak jelenteni, innovatív megoldásokon dolgozhatsz a legmodernebb technológiák alkalmazásával. Feladataid közé fog tartozni:
Termékfejlesztési javaslatok kidolgozása, amelyek figyelembe veszik a felhasználók igényeit és a cég üzleti céljaitÉves roadmap tervezés a stratégiai célok alapjánFelhasználói igények azonosítása ügyfélvisszajelzések gyűjtésével, felhasználói interjúk készítésével, elemzésévelTermékfejlesztési ötletek validációja, kidolgozása, priorizálása, és megvalósításaFejlesztési specifikáció írása, task-ok létrehozása és priorizálásaA termék működésének ellenőrzése, minőségbiztosítása, kapcsolódó edukációs anyagok összeállításaBármilyen új fejlesztés, mely érinti a terméked, a Te felelősségi körödbe kerülEgyüttműködés fejlesztőkkel, UX/UI designerrel, termékmenedzserekkel, marketinggel, sales-el, pénzüggyel, joggalSzéleskörű juttatási csomag 13. havi fizetés, cafetéria, munkábajárás költségtérítésBarátságos, támogató csapatModern munkakörnyezetHome Office lehetőség alkalmankéntFolyamatos szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek, konferenciákMinimum 5 éves online termékmenedzsmentben szerzett tapasztalatÖnálló munkavégzés, analitikus gondolkodás és problémamegoldásAnalitikai szoftverek használatában gyakorlat Google Analitycs, Hotjar, Mouseflow, PowerBIAgilis fejlesztési módszertan ismereteAzure devops vagy Jira készségszintű ismereteJó együttműködési készség társterületek miatt is fontos a nyitott, kooperatív és eredményorientált hozzáállásÉrts a fejlesztők és a designerek nyelvén, tudj együtt dolgozni, megfelelő módon átadni a termékigényeid nekik Magabiztos napi szinten használt angol nyelvtudásScrum Master, szoftverfejlesztői/tesztelői tapasztalat és logisztikai szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat, konfliktuskezelési gyakorlat, pénzügyi téren szerzett tapasztalat Munkaidő:
munkanapokon 8:
00–16:
30Munkavégzés helye:
2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.