Senior Product Manager

Profession. hu kft. - Budapest
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

Az innovatív Profession Next hirdetési termék üzleti modelljének finomhangolásáért, piaci bevezetéséért és termékmenedzsmentjéért leszel felelős, mely kulcsfontosságú szerepet fog betölteni a Profession piacvezető pozíciójának erősítésében.Termékdizájn véglegesítése UI, UX dizájn finomhangolása, használhatósági tesztek megszervezése,Üzleti és fejlesztési specifikáció megírása, fejlesztési taskok létrehozása JIRA-ban,Béta teszt megvalósítása és az innen érkező visszajelzések beépítése a termékbe,A termékfejlesztésben érintett komponensekkel történő aktív együttműködés megszervezése, koordinálása,Stakeholder management sales, marketing, jog, pénzügy, ügyfélszolgálat,Profession Next finomhangolása és üzemeltetése,Éves roadmap tervezés a stratégiai célok alapján, Felhasználói igények azonosítása pl. ügyfélvisszajelzések folyamatos gyűjtésével és felhasználói interjúk készítésével, elemzésével,Termékfejlesztési ötletek validációja, kidolgozása, priorizálása, és megvalósítása, A termék működésének ellenőrzése, minőségbiztosítása, A termékhez kapcsolódó edukációs anyagok összeállítása.A bérezésről már az első interjún lesz lehetőséged tájékozódni.Krossz-funkcionális csapatban fogsz dolgozni designer, kutató, elemző, marketinges, fejlesztő backend és app, tesztelő kollégák mellett. A munkádat még egy projektmenedzser is segíti.Éves képzési keretet, amelyet fordíthatsz szakmai konferenciákra vagy tréningekre.Hibrid munkavégzést:
csapataink heti 1-2 alkalommal találkoznak személyesen az irodában.Egy jó célt, amiért minden nap dolgozhatsz:
hogy mindenkinek legyen egy jobb állása. Önszerveződő közös reggeliket, belső szakmai meetupokat, bulikat, offsite stratégiai tervezést, inspiráló workshopokatA profession. hu egy felhatalmazó szervezet, szeretjük, ha megfelelő betanítás után és támogatás mellett, de a kollégáink önállóan tudnak működni saját felelősségi körükben. Ahhoz, hogy ebben sikeres legyél, ezek jellemzőek rád:
Minimum 4 éves online termékmenedzsmentben szerzett tapasztalattal rendelkezel, Digitális termékbevezetésben szerzett tapasztaltod is van,Ismered az agilis fejlesztési módszertant,Üzleti gondolkodásmód jellemez,Jellemző rád a precizitás, önálló munkavégzés képessége, analitikus gondolkodás és problémamegoldás Jó együttműködési készséggel rendelkezelMagabiztosan beszélsz angolul is. JIRA készségszintű ismerete Analitikai szoftverek használatában gyakorlat Google Analitycs, Hotjar, Mouseflow, PowerBI UX affinitás – tapasztalat nem szükséges, de nem árt, ha van szemed hozzá Szintén előny, ha rendelkezel HR iparági vagy digital marketplace tapasztalattal .