Senior Marketing Manager

Cdm estratégiai kft. - Budapest
30+ napja (18/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat marketing stratégiájának megalkotása és megvalósításaRészvétel új digitális termékek megalkotásában és ezek piaci bevezetésébenDigitális termék portfólió készítése termékek megfogalmazása, landoló oldalak, online flyerek, katalógusok, demo oldalak elkészítéseMarketing büdzsé kezelése és hatékonyságának monitorozásaMarketingkampányok tervezése, beleértve az online és offline marketing eszközök használatátA termékek és szolgáltatások különféle aspektusainak meghatározása, marketing anyagok és prezentációk készítésePR és egyéb események megszervezése, azokon való aktív részvétel, a cég professzionális képviseleteA vállalati weboldal és social media csatornák fejlesztése, karbantartása;
szükség esetén a céges arculat megújításakorlátlan home office lehetőség, dolgozhatsz otthonról bármikor irodai jelenlét előre egyeztetett időpontban havi pár alkalommalbelső képzések, tréningek számos területenbelső mozgások akár csapaton belül és csapatokon átívelőenrendszeres közösségi programok, mint például:
céges reggelik, DIY délutánok, csapatépítők, irodai workshopok, informális összejövetelek és még sorolhatnánk…legalább 5 éves releváns tapasztalattal rendelkezel a marketing területénotthonoson mozogsz a digitális világban, mi több az autóipar izgalmas világábanvan már komoly gyakorlatod digitális termékek piaci bevezetésébenmagabiztosan kommunikálsz angolulönjáró vagy a munkádban, szívesen foglalkozol stratégiával és annak megvalósításával