Senior Könyvelő

Hungarikum biztosítási alkusz zártkörűen működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű könyvelésszállító és vevőszámlák, bank és pénztárbizonylatok könyvelésis.Számlázás.Havi és év végi zárások összeállítása.Év végi könyvvizsgálatés a beszámoló teljes körű elkészítése.Adóbevallások elkészítése, beadása, adófolyószámlák egyeztetése.Egyeztetési feladatok ellátásaanalitika-főkönyv.Információgyűjtésés egyeztetésa társosztályokkal.Pénzügyi igazgató munkájának támogatása.Elismerjük a szakmai értékeket és nyitottak vagyunk az egyéni ötletekre, hiszen a különböző látásmódok nagymértékben hozzájárulnak folyamatos fejlődésünkhöz.Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk.Észben tartjuk a születés- és névnapodat, valamint további jeles alkalmak kapcsán is számíthatsz tőlünk meglepetésekre.Home Office lehetőség heti 1 nap.Egyéb juttatásként egészségbiztosítást és Cafeteria juttatást biztosítunk.Hiszünk a közösség erejében, ezért rendszeresen szervezünk olyan aktivitásokat, melynek révén visszaadhatunk a környezetünknek és segítséget nyújthatunk az arra leginkább rászorulóknak.Szakirányú végzettség;
Naprakészismeretekadó ésszámviteli jogszabályokat illetően;
Hasonló pozícióban szerezettlegalább 3 év szakmai tapasztalat;
MagabiztosMS Office használat;
Csapatjátékos hozzáállás;
Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság.