Senior Java Fejlesztő

Magnet magyar közösségi bank zrt. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Fejlesztési igények/feladatok megértése, tervezése, megoldása, dokumentálásaA megoldásban résztvevő fejlesztők munkájának koordinálásaA feladatok időben történő leszállítása, határidők nyomon követéseSzoros együttműködés a termékmenedzserrel, IT biztonság és az üzemeltetési területtel a szoftverfejlesztési életciklus minden szakaszábanFejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete, követése, alkalmazásaCode review lefolytatása és javaslatok tétele a kód átalakításáraJunior kollégák tanítása, mentorálasaBarátságos légkör, elkötelezett csapatLehetőség otthoni munkavégzésreÉrtékközösség és felelős pénzügyi szemléletKellemes, kulturált munkakörnyezetHatározatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidőSzemélyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjátólCsatlakozási lehetőség mobiltelefon flottábaCéges programok és csapatépítő rendezvényekMinden hónapban egyszer közös reggeliDolgozói ajánlási programÉlet- és balesetbiztosításMunkavállalói résztulajdonosi programMunkavégzés helye:
Budapest Felsőfokú informatikai végzettségJava EE technológiák átfogó ismereteEgyéb technológiák:
EJB, Alkalmazás szerver ismerete JBOSS/Wildfly, Payara, JFS PrimeFaces, JMSEgyéb programok ismerete:
Idea, PrimeFaces, MAVEN3, JenkinsAlapos adatbázis kezelési ismeretek PostgreSQLGIT vagy más verziókezelő magas szintű ismereteTicketing rendszer ismereteSCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan ismereteGyakorlati tapasztalat fejlesztői csapat vezetésében5+ éves releváns szakmai tapasztalatKívánt jellemvonások:
Folyamatos innováció a szoftverfejlesztés területénÖnálló komplex feladatok/problémák átlátása és megoldásaCsapatmunkában való részvételArchitektúra-tervezés módszertanok ismereteIT stratégia, alapelvek kialakításában szerzett tapasztalatIsmeri a vonatkozó törvények és rendeletek hatását a banki informatikai rendszerekreTapasztalattal rendelkezik az Informatikai területen és / vagy a bankszektorban