Senior Java Fejlesztő

Mvm informatika zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel több szektorban bank, energetika, ecommerce
A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel
Elosztott rendszerek fejlesztése mind on-premise, mind cloud környezetben
Kisebb fejlesztőcsapat és juniorok mentorálása
Döntéstámogatás architektúrális kérdésekben és dokumentációk készítéseversenyképes bér
Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Mobilitási támogatás
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Rugalmas munkaidő
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények4+ éves Java backend fejlesztési tapasztalat
Spring/Spring Boot keretrendszer tapasztalat
Reaktív programozási tapasztalat pl.:
Webflux, RxJava
Java 11+
REST és Message Queue tapasztalat
Relációs adatbázis tapasztalat
Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás
Tanulási hajlandóságMicroservice architektúra ismerete
Cloud ismeretek GCP, Azure
Kotlin
Tervezési és architektúrális minták
NoSql pl.:
Mongo, Redis
Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
Gradle
Devops szemlélet CI/CD, Docker, Kubernetes, Linux
Typescript, ReactJS, VueJS.
Asszertív kommunikáció készség