Senior Hr Manager

Solarkit hungary kft - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A HR csapat munkájának koordinálása. HR stratégia és cégkultúra fejlesztése. Belső coaching, vezetők támogatása. Cégcsoport szintű szervezetfejlesztés, toborzás. Kollégák mentorálása. Nemzetközi működés segítése. Elemzések, riportok készítése. Folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodraCéges telefon, laptop + ami a produktivitásodhoz kellHeti 1-2 HO lehetőség, rugalmas vezetőségMedicover egészségbiztosításPörgős hangulatú, energikus cégkultúraVáltozatos projektek és egyénre szabott fejlődési lehetőségekCsapatépítő programok, belső képzésekSzezonális vitamincsomagok, kéthetente gyümölcsnapok, kávé és garantált jókedvBelvárosi, modern, kutyabarát iroda Budapesten V. kerületFelsőfokú végzettség elsősorban gazdasági/ jogi területen és a pszichológia területén. Coaching fókuszú vezetés. HR területen szerzett min. 8-10 év szakmai tapasztalat. Szeretetteljes és nyitott személyiség, asszertív kommunikáció. Kreatív, kíváncsi, proaktív szemlélet. Stratégiai látásmód, tulajdonosi szemlélet. Önálló és dinamikus munkavégzés, felelősségvállalás. Magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás. Excel/Sheets tudás. Pszichológia és coaching végzettség. Stabil munka- és társadalombiztosítási jogi ismeretek. Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat. Sportos életmód.